Наша Історія

Ось вже 20 років Logistic Forklift забезпечує ринок України складською технікою і комплектуючими. Є ексклюзивним імпортером в Україну навантажувачів Clark і Goodsense, а також шин для навантажувачів від світових виробників:

  • NEXEN (Південна Корея)
  • Carlisle (Америка)
  • Laugfs (Шрі-Ланка)


Також ми пропонуємо до Вашої уваги послугу-новинку на ринку України мобільна перепресовка шин на вилочні навантажувачі. Перепресовка шин на території замовника дозволяє істотно економити час і кошти клієнта:

  • наші фахівці самі приїжджають до вас з усім необхідним для шиномонтажу обладнанням;
  • демонтаж / монтаж шин, а також Перепресовка шин відбувається прямо на вашій території – навантажувач практично не простоює;
  • відсутні витрати на транспортування коліс.

 

Краща ціна – бездоганна якість – це все саме про шини, які група компаній Logistic Forklift поставляє більш ніж в 300 компаній, розташованих на території України.

Професіоналізм і індивідуальний підхід до клієнтів дозволив вибудувати довгострокові довірчі відносини з багатьма великими підприємствами України. Визнання клієнтів – головний індикатор успішності для нас.

 

NEXEN

NEXEN – найбільша південно-корейська корпорація з виробництва супереластичних шин. На сьогоднішній день компанія володіє одним з найсучасніших високотехнологічних виробництв в Південній Кореї. Більше 80% відсотків продукції корпорації йде на експорт в 140 країн світу. Висока якість продукції NEXEN підтверджують численні сертифікати, в тому числі ISO 9001 і Європейський сертифікат якості. Шини NEXEN завдяки своїй широкій лінійці більш ніж в 50 найменувань абсолютно повністю охоплює всі запити по шинам замовників для складської і вантажопідйомної техніки. На сьогоднішній день мережі гіпермаркетів, будівельні організації, птахофабрики, м’ясокомбінати і багато інших підприємств по всій Україні впевнено роблять свій вибір в сторону бренду NEXEN, адже найголовніша перевага – досконала якість.

NEXEN та світові бренди

Як перша справжня суцільнолита шина, NEXEN solid tire була сертифікована кількома відомими виробниками оригінальних навантажувачів, а саме Clark, Doosan, Hyundai. Завдяки співробітництву в галузі якості, технічних засобів і розробок NEXEN постачає тверді шини цінним клієнтам, які конкурують з іншими провідними світовими брендами в бізнесі по всьому світу.

LAUGFS

LAUGFS – це добре розвинений конгломерат з далекоглядним фокусом. Компанія завдяки своїм новаторським зусиллям успішно завоювала як місцеві, так і міжнародні ринки, збагачуючи життя своїх клієнтів різноманітним асортиментом продуктів і послуг. Продукція має такий високий стандарт, що Шрі-Ланка претендувала на те, щоб стати найбільшою в світі компанією з виробництва твердих шин, що володіє часткою 36% світового ринку.

CARLISLE

Carlisle – американський бренд пневматичних шин, який вже на протязі багатьох років є загальновизнаним світовим лідером виробником шин для навантажувачів, будівельної техніки та інших шин промислового застосування.

Посилене зчеплення і шарувата конструкція забезпечує оптимальний термін служби шин Carlisle на вантажно-розвантажувальних, гірських і асфальтоукладального роботах. Стабілізуючі властивості, такі як великий обсяг і широкий плоский профіль, прекрасно підходять для навантажувачів.