На шинах 6.50-10 10PR NHS CARLISLE, є позначення NHS, що це значить? І яке навантаження витримують ці шини.

Допустима швидкість на вилочних навантажувачах 25 км / год. NHS, в перекладі з англійської, означає – не для швидкої їзди. Навантаження на колесо при нормі шаровості 10 (10PR), становить 1655 кг.

Я хочу купити бандажні шини, але не можу визначитися. Шини бувають з протектором і без протектора. Скажіть, зовнішній діаметр колеса буде однаковим?

Згідно з довідковими даними, зовнішній діаметр шини, абсолютно однаковий.

На ринку України представлено багато брендів шин для навантажувачів. Але продавці не завжди відповідають, скільки мото/годин проходить шина. Яка ходимость у шин NEXEN?

Наша компанія постійно збирає інформацію про якість шин, проданих покупцеві і Акти ності шин. Останні дані по шині 7.00-12, показали, що шина була в експлуатації 3662 мото/год. Середнє значення ності шини інших брендів становить 1500 мото/годин.

Де можна зробити перепресовку шин? Ви можете допомогти?

Ми надаємо послуги з перепрессовки шин. Ви можете привезти до нас колеса або надіслати їх «Новою поштою». Маючи сучасний стаціонарний прес, досвідчені фахівці за короткий час виконають необхідні роботи. Якщо у вас немає можливості доставити нам колеса, наша бригада з мобільним пресом приїде до вас і перепрессует шини.

Мені потрібно поміняти шини, але вони сильно зносилися і я не можу визначити розмір шин. Підкажіть як це зробити.

Повну консультацію з усіх питань, що стосуються шин, Ви можете отримати, зателефонувавши за тел. 0 800 33 10 38