1. Ціни

– 1. Ціни, зазначені в прейскурантах, пропозиціях, підтвердженнях замовлення і т.д., не є фіксованими. Ми завжди будемо застосовувати ті ціни, які є актуальними на момент поставки. Ціни щодо ремонту завжди будуть якомога більш точними, але не завжди матимуть обов’язкову силу.

– 2. Всі ціни вказані в національній валюті – гривня.

  1. Поставка

– 1. Якщо немає чіткої угоди про конкретний спосіб доставки, режим доставки буде обраний на наш розсуд. Сума страхування відправлення буде оплачуватися клієнтом, включаючи оплачені доставки.

– 2. Транспортна страховка буде надаватися тільки за окремим запитом клієнта та підрахунком передбачуваних витрат з його боку.

– 3. Зазначені терміни доставки завжди є приблизними підрахунками, необов’язковими для точного виконання.

– 4. Терміни доставки будуть вираховуватися з моменту підтвердження замовлення і після відповіді на будь-які технічні питання.

– 5. Наше дотримання встановлених або узгоджених термінів поставки залежить від виконання договірних зобов’язань клієнта, особливо від дотримання клієнтом узгоджених умов оплати та своєчасного отримання нами всієї необхідної документації, яка повинна бути надана клієнтом.

– 6. У разі виникнення форс-мажорних обставин, таких як війна або інші непередбачені обставини: видання офіційних указів, порушень громадського порядку, порушення в роботі транспорту або його відсутність, страйк чи колективні звільнення, збої в експлуатації техніки або дефіцит матеріалів, що впливають на нас або наших постачальників, або ж якщо будь-які інші обставини за межами нашої сфери впливу не дозволяють нам доставити товар вчасно, змушують затримати доставку або ускладнюють її, ми будемо мати право або відмовитися від договору, або продовжити термін доставки на час дії обставини, що перешкоджає. Ми збережемо це право у випадку вищезазначених обставин, навіть якщо ці обставини відбуваються одночасно з іншими затримками доставки, що виникли раніше.

  1. Платежі

– 1. Поставки здійснюються післяплатою або передоплатою.

– 2. Терміни оплати вимагають окремих письмових угод.

– 3. Недотримання термінів оплати або невиплата платежу дає нам право утримувати поставки.

– 4. Відхилення від наших вимог допускається тільки з незаперечними або юридично обґрунтованими зустрічними претензіями.

  1. Особливі умови

– 1. Товари, виготовлені за індивідуальним замовленням, а також товари, які не завжди є у нас в наявності (так звані рідкісні товари), є обов’язковими до покупки клієнтом.

– 2. Повернення таких предметів відбуватиметься тільки за особливих виняткових умов і за попередньою письмовою згодою.